Späť na Šírave

Nástrahy a návnady z prvotriednych surovín
Otvorenie priehrad je pre nás automaticky dôvodom na zahájenie sezóny na Šíravke. Nebolo tomu inak ani tento rok a 30.5. sme už sedeli na brehu, držali si flek a čakali kedy to konečne vypukne.
 
Naše očakávanie bolo o to väčšie, pretože sme prišli k vode s novou značkou boilies. Mali sme svojich favoritov, Luky Scarlett a Fatal Attraction a ja Marisco a Kriller. No počas výpravy sme ich obmieňali za Red Crayfish, Red Monstrum a Glm Essential, aby sme vyskúšali čo funguje v danej situácií viac a čo menej.
 
Táto výprava bola jedným slovom FAMÓZNA. Nielen že sme nachytali kvantum kaprov, ale podarilo sa nám zdolať na miestne pomery niekoľko bombových rýb. To sa na jednej výprave podarí málokedy. Každá zo spomenutých gulí, spravila rybu z kategórie 10+, čo hovorí samo za seba.
 
Viedli sme si poctivú štatistiku, aby sme mali prehľad čo a ako funguje. Stávalo sa nám, že nám z niektorých miest chodili zábery v rovnakých časoch každý deň. A zakaždým to bola ryba na fotku.
 
Počas výpravy sme nachytali 51ks kaprov s celkovou váhou 442kg a váhovým priemerom 8,66kg na rybu 😊 Na preteku by to bolo good 😁
Kaprom sa na Šírave začína opäť dariť. Dorastajú stále nové kúsky, ktoré potešia nielen svojou bojovnosťou ale aj krásou. My sami sme ostali neraz čumieť do podberáku, čo to tam leží za nádheru. Podrobne vám to ukážeme vo videu, ktoré dáme vonku čoskoro.
 
Správajte sa slušne a s úctou k prírode a rybám, nech sa všetci môžeme stále častejšie tešiť z podobných momentov 😉
 
Úcta a rešpekt ku každému úlovku✋🏼
Za CT Brothers a Massive baits Slovakia Luky a Tomi
hore