Januárová rybačka

Nástrahy a návnady z prvotriednych surovín

Čaute všetci kamaráti a fanúšikovia Massive Baits.

V polovičke Januára sa mi vyskytol pracovne voľnejší týždeň, takže som sa vybral na štyri dni k vode. Prvý deň som som si na vode vybral „dva ciele“ kam budú smerovať montáže ,prvý prút išiel do 3,5m hlbky a druhý hlbšie na 5,5m. Skúšal som rôzne montáže a druhy boilies vo viacerých priemeroch. Na začiatok prichádzajú prvé kapríky okolo 5 kilogramov na Voodoo Blanco v priemere 14mm.

Druhý deň som začal skúšať samotnú pop up, ako prvú som zvolil príchuť Pinneapplez butyricco ktorá mi začala prinášať ovocie. Kapríci začali prichádzať čoraz častejšie a aj väčšie kúsky.V ten deň sa mi podarilo chytiť pekných12ks a ten najväčší mal dokonca 15,3kg, prišiel z tej 5,5m hĺbky na ktorú som sa zameral na ďalší deň už aj s oboma prútmi .

Prišlo ďalšie ráno obe prúty nahadzujem do hlbšej vody kde sa ryby evidentne zdržovali . Od obeda začalo snežiť a pršať, na jednom prúte som ostal som verný ananásu a na druhom Voodoo. V ten deň som chytil ďalších pár pekných kúskov . Okolo štvrtej som ale vymenil Voodoo na skúšku za moju obľúbenú guľu Red monstrum 2x18mm na ktorú mi večer prišiel pekný kaprík 12,5kg ktorý sa prišiel rozlúčiť so mnou a s mojou krásnou januárovou rybačkou.

Za tím Massive Baits
Juraj

Share

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

hore