Splnený sen

Nástrahy a návnady z prvotriednych surovín

Splnený sen, asi takto by sa dala nazvať táto výprava.

Pri vode je pokoj, na vode je pokoj, pod vodou to stále parádne žije a to je priestor na užívanie si neskorej jesennej kapráriny 🙂

Túto výpravu sme plánovali ešte koncom októbra, keď sme boli na Šírave naposledy. Slavčo mal narodeniny a to je čas, kedy chceme byť pri vode 😉 Pôvodne sme tam mali spolu stráviť 6 dní, ale práca a povinnosti to žiaľ nedovolili, tak sme sa tam vyskladali postupne.

Slavčo začal v stredu, Števo vo štvrtok a ja som dorazil až v sobotu ráno.

 

Rozbeh bol v pohode, ryba nabehla Slavčovi hneď prvý deň, no prvú dokumentoval až vo štvrtok po zotmení. Bola to však ryba, ktorá bola splneným snom. A nie len Slavovým. Keď sme boli začiatkom októbra na Kráľovej, bavili sme sa o tom, že ešte na Šírave toho roku musíme buchnúť nejakého bombardéra. Ten mu teraz prišiel a tá emócia bola neskutočná. Nádherný bruchatý šupík s váhou cez 21kg, ktorý dostal meno Peťo, je zároveň Slavovým novým osobákom. Fattal Attraction túto sezónu pomohol Lukymu a teraz aj Slavčovi posunúť si osobák.

 

Števo na svoju prvú dokumentovanú rybu čakal do ďalšiho dňa, kedy doviezol na breh svojho tučka na Orange Snake. Slavovi sa dokonca podarilo chytiť kapra, ktorého chytil aj koncom októbra, tak sa po pár týždňoch opäť stretli. Po mojom príchode jazdil cez deň len Števo, no boli to ryby, ktoré sme nedokumentovali. Po zotmení som si zdolal svoju prvú rybu výpravy aj ja a nálada bola fanatastická. Bolsena mi dala väčšinu zdokumentovaných rýb v kombinácií s citrus pearl popkou.

Ďalšia parádna výprava za nami 🙂

 

Podrobnejšie vás našou výpravou prevedieme vo videu, ktoré spracujem čoskoro 😉

 

Zatiaľ buďte dobrí a nech sa vám pri vode darí.

Za CT Brothers a Massive baits

 

Slavčo, Števo a Tomi

hore